,, Kas ma nägin õigesti ? Tal on SUUR siga kodus ... ''

Millest siis alustada.. .

Minu kätte sattus täna  Nipiraamat , mida ma poes letil märkasin. Ma olen aus.. ma ei olekski seda endale soetanud kui ma poleks märganud seal suurelt Mallukas (millel suurelt temast üks pilt).
Ma pole andunud fänn ega ka tavaliselt seda tüüpi ajakirjade ostja .
Ausalt öeldes esimest korda ma nägin teda ühes telesaates - kus siis televaatajad pidid vaatama eesti saateid ja neid kommenteerima. Mul ei olnud õrna aimugi kes ta on ja millega tegeleb. Hiljem hakkasid toimuma igasugused facebooki share-id , kus siis jagati tema arvamusi ja blogimisi.
Peale klikates sattusin ka lugema ja ei mõelnud kordagi ,et kuidas ta julgeb nii aus olla. Pigem minu mõttes oli see ,et kuidas ta julgeb jääda iseendaks. Jagada kõike teistega kes on ju tegelikult võõrad või kommenteerida nii kuis hing ihkab. Kahju ,et kõik nii julged ei ole...

Ajakirja ma ostsin sellepärast ,et kuna ta on tegelikult nii võõras aga samas nii tuttav kõigile. Loomulikult tahtsin ma lugeda kuidas on tema tegemised jõudnud kõigini või kuidas ta suudab ja jaksab olla kõigile alati olemas. Ja no nagu ikka telesaateski esimesed korrad teda mehega märkasime siis meie reaktsioon : ,, Kas ma nägin õigesti ? Tal on SUUR siga kodus ... ''
:D Naeran siiani tegelikult seda kõike... ja kõigele mõeldes siis kodus olles või nende inimestega keda sa tead ja tunned ei mõtlegi ju , meie ümber on teised ja me pole ühtemoodi.
Me sirvime oma telefonides, kuulame muusikat kõvasti , suhtleme vähe ja tunneme end ühtsena.
Eii.... me oleme kõik nii erinevad . Küll mulle jõuavad ikka kõik hilja kohale.
Nüüd ,kus ma vahetevahel viskan pilgu peale tema tegemistele siis tean ,et sealt tuleb alati see vaba-mina  arvamus... ja see on teistmoodi hea.
Tema blogi : Mallukas .Sildid: