Kohutav õnnetus ja tragöödia.

Follow my blog with Bloglovin

TRAAGILINE ÕNNETUS 
NB! Pilt on illustreeriv.
5. Juuli juhtus Tartus Tõrvandi alevikus üks kohutav õnnetus seoses täispuhutava batuudiga.
Perekond pidas lapse sünnipäeva ja renditi omale selline tohutult suur batuut ,millel hüppas 5 last.
Kuna me ei oska kunagi ette näha midagi säärast siis seekordselt võttis batuut alla tohutu tuule ja viskus selle kõrgele õhku ületades siis auto teed ja maandudes põllule. Selle tagajärjel surid üks tüdruk ja poiss. Raskelt said vigastada veel 3 tüdrukut ,kellest üks on praegu väga raskes seisundis haiglas. Vanemad ,kes juhtunut pealt nägid ei saanud ega suutnud midagi ette võtta sest kõik juhtus liiga kiiresti. Ometi oli batuut püsti pandud firma töötajate poolt. (Airfun)

Kogu informatsioon on muidugi lehtedes ja inimeste mõtetes.
Mõned neist süüdistavad firmat ise , teised arvavad et on õige süüdistada täiskasvanuid ja kolmandad ei suuda uskuda ,et selline suur batuut õhku tõusis eriti kui ei olnud ju tuult.
Ma ei tea , ega kujuta ette mida vanemad küll praegu tunnevad sest sellist olukorda ei ole keegi kogenud ja kindlasti ei soovi ükski inimene sellist saatust jääda oma lastest ilma.
Tegelikult ei saa me süüdistada kedagi ega ka tunda süüdi ise.
Keegi ei oska ette teada ,et võib midagi niisugust juhtuda ühest süütust batuudist.
Ma leidsin ,et kuna see juhtunu toimus nii lähedal minu ema kodule siis ei osanud kordagi oletada nii lähedal midagi halba juhtumas. Alati kui sai sealt mööda sõidetud nägime seda mõned korrad aias.
Mulle alati meeldis see maja ja ütlesin ,et tahaks ise ka kunagi nii suures majas elada.
Mis meid väikse õega natuke häirima jäi või mõtlema pani oli see ,et kui me seda oma emalt kuulsime kõige alguses siis ta ütles veel ,et ta nägi kuidas kõik tänava rahvas kogunes sinna maja juurde lihtsalt vaatama nende vanemate paanitsemist. Miks minna vaatama pealt lihtsalt niisama seda kurba juhtumit ,kui sa ei saa aidata midagi. Inimestel on mõnikord rumal komme vaadata pealt õudsaid sündmusi või veel hullem filmida sääraseid õnnetusi.

Kahjuks on selliseid juhtumeid olnud veel mujal maailmas , kuid seekordne oli tõesti esmakordne eestis.

Lisan siia ka ühe video mis näitab kui kõrgele võib selline süütu batuut lennata :
Nõrganärvilistele ma seda videot ei soovita vaadata.
Video lisasin lihtsalt näiteks ,et see ei ole süütu batuut vaid eluohtlik.


Muidugi see on meile kõigile kui õppetund või praeguseks eluaegne hirm minna lastega kuskile ,kus säärane mänguasi on väljas. Mina arvan ,et hea on kui karta selliseid atraktsioone..

Minu sügav kaastunne.
Sildid: , , ,