Me oleme juba 4-sed kuid pole näinud ELEVANTIGI! (Lapse sünnipäev)


Alustan täna sellest ,et minu väike poisiklutt sai 3-ndal Juulil 4-aastaseks! Kuna me ei plaaninud suurt sünnipäevapidu korraldada siis lubasime ,et laupäev tuleb huvitavam. Kuigi ma ausalt kujutasin juba ette mida kõike ma ära ei plaani teha .Ma isegi mõtlesin oma peas välja DIY krepp-paberist lilled. Värvipaberist lõigata välja tähed ja seinale riputada vahvalt ''PALJU ÕNNE!'' .


 Reedel me tegime hommikusöögiks pannkooke (mis on tema lemmikud , nagu siin ennist blogis kirjutanud olen). Edasi plaanisime koheselt end riidesse ajada ja välja minna mänguväljakule.
Lõunaks otsustasime oma söömisrituaali muuta sellega ,et me ei söö mitte tavapäraselt köögis ,vaid rõdul :D ( i know how does it sound... ). Meie rõdul on tegelikult seina küljes selline laud mille saab ülesse tõsta ja ma siiani ei mõista miks ma muidu alati talvel sellised asjad avastan. Õnneks seekord tulin ma õigel ajal selle peale. Peale uinakut otsustasime minna poodi shopingule , ostsin talle poest randa minekuks ämbri milles siis oli sõel,kühvel ja reha. Kuna sünnipäevakingiks oli meil soov talle osta selline maja... kahjuks see maja idee mateti nö. maha arvates ,et ehk Dannut ei huvitagi too.
Laps on meil selline ,keda ei huvita mänguautod või muud vidinad. Natuke teistmoodi on kui teistel.
Lõppkokkuvõttes otsustati ,et kingime talle ATV. Mis on muidugi kordades kallim ,kui see maja ise ja ilmselt hakkab sellega sõitma põlvas kui koer rattaid ära ei näri.
Õhtul kui poest kodu jõudsime otsustasime ,et hakkame kartulisalatit tegema. Mulle tundus see nagu maratoni jooksmine , köök oli hullem kui sealaut :-D . Me panime salati nimeks Dannu-Mannu salat. Salat ju valmis saigi tänu sellele ,et mul oli väike abiline ,kes püsis alati minu lähedal et kohe ruttu midagi uut sisse puistata.
RETSEPT.
Kuna ma ei ole ise nii suurt kogust kartulisalatit teinud siis AITÄH!!! Kes oli nii super tore ja kirjutas oma blogis sellest kartulisalatist - maitses imehästi :) !! retsept : (Kartulisalati retsept)

Meie tordiidee oli alguses väga kesine ,sest me ei teadnud isegi täpselt mida tahta.
Siis minu peast käis läbi MAASIKAD.  JUST!Maasikatort oli just see mis oli puudu. Kui ma oleksin vaid korraks Tartus saanud olla siis maasikaid oleks olnud küllaga , kahjuks pidin ma ostma maasikad Rimist ja see on õudne mis hinda nad küsivad ühe väikse karbi maasikate eest. Ma hingasin sisse ja välja ,ning mõtlesin Dannu sünnipäeval ma ei loobu maasikatest. Seekordne retsept tuli toidutarest , pidin natuke ka muutma seda ,sest kohupiim on ikka parim vahukoorega võrreldes. Mõeldud - tehtud valmistamise käigus tuli ahjust välja 2cm paksusega koogipõhi. Retseptis palutakse see lõigata 3-ks. Kaks kihti oli võimalik sellest lõigata ,kuid kolme kihti polnud võimalik. Tegin pealmise kihi täiesti uue ahjus.
Peale sättisime maasikad , küll mitte nii nagu pildil vaid täitsa omamoodi. Koogi me saime valmis kell 12 öösel. Kuna vahepeal tuli minu väike õde külla ja me läksime talle bussijaama järele , ning ruttasime koogitegemise juurde tagasi. Lapsel muidugi rõõmu palju , kuna siis tal lubatakse nii kaua üleval olla. PS! Kahjuks me pole koogisöömiseni siiamaani jõudnud.
Koogiretsept : Maasikatort

Vooditesse jõudsime kõik nii hilja ,sest kõigil on ju niipalju tegemisi. :)

MEIE LAUPÄEV
HARKU järve ääres.
Rannapäev ja loomaaed , mida veel tahta :) !
Alustuseks nii palju ,et me ei jõudnud sinna kella 12.00-iks. Jõudsime sinna lõpuks kohale alles 14.00. Küpsised,krõpsud ja nestea... no ja veel kühvlid,sõel,ämber ja PALL EMME !
Kahjuks ei olnud päikest nagu nähagi ,seega rannailm jäi natuke lühikeseks. Homme tuleb seega Missioon jõuda sinna varem ja kindlasti kogu krempel kaasa haarata :) .

Kella 16.00-i ajal otsustasime sõita loomaaia poole. ,,Me oleme juba 4-sed kuid pole näinud ELEVANTIGI! '' Kahjuks ei mõista ta veel seda ,et neid loomi ikka igapäev ei näe ja vaatame natuke kauem mõnda liiki looma kui 2 sekundit. Tema lemmikum osa kõige juures ei olnud eksootilised loomad vaid kanad..... . 
Kuigi ta on meil varemgi kanu näinud.

Lisan siia vahva video jääkarudest:


Mõned pildid veel :
I don't even care....Ei saa ilma lollitamata...

Niimoodi ongi meie pildistamine... 


Natuke enne ,kui ta otsustas oma asju hakata ajama meie poole tagumikuga. 


Pärast pikka päeva väsisime me kõik, viimane ralli oli veel McDonalds ja ruttu kodu.
Dannu hea meel ja esimene loomaaias käik muidugi rõõmustas ka meid ja vähemalt nüüd on lapsel uus ja meeldiv mälestus sellest kus ta veel käinud on.  :)

Järgmise korrani :) !

Sildid: ,