Rutiin & SUVI !


Muidugi on kohe ilmselge küsimus ,et mis rutiinist me siin räägime? Nüüd ja veel suvel.
Tegelikult me vajamegi just suvel oma ellu pisut rutiini ,sest hetkel kipub meie ajataju täiesti ära kaduma väljas on pidevalt valge ja kella me peaaegu ,et ei vaatagi rääkimata kuupäevadest. Unetsükkel kipub lühikeseks jääma ,ning me aina kiirustame teadmata kuhu.Kuna meie telefonides on olemas võimalus sättida kellaajaliselt endale tegevused koos teavitusega siis enda unustamise korral tuletab telefon sulle meelde ise millal näiteks alustada söögitegemisega või sättida normaalsel ajal magama.


Juhuks kui läheb ära meelest mis päev on täna või millal oli midagi mis on oluline on mõtekas iga päev tõmmata rist .


Pesupäev , koristamine jne..


Suvisel ajal on kõige mõnusam hommikuti jooksmas käija.. ilm annab sulle loa teha enda jaoks midagi tervislikku.


Ei tohi lasta end igal õhtul koos näksimisega diivanile lössi ! Rutiinis olles ei tohi muutuda laisaks ja unustada end nö. lihtsalt olema .


Motiveeri ennast !
Igal võimalusel kui tunned ,et ma ei suuda enam ,leia endale midagi mis sind motiveeriks minema õigel ajal magama ja õigel ajal tõusma. Hoolima oma näopesurutiinist ,mitte unustama selle sootuks laiskuse tõttu üheks õhtuks. Koristama ,sest rannaliiv koguneb juba välisukse ette.

Rutiin ei ole negatiivne tuju langetaja.. see on hea meeldetuletus ,et me teeksime kõike! Ka neid ebameeldivaid tegevusi isegi suvel.  :)


MIND LEIAB NÜÜD KA SIIT : 
http://www.bloglovin.com/blog/14153175/?claim=pa2h2cd5mzr


Sildid: ,