Weddings ♥ Ootuses abielluda on meil igaühel. Kuidas aga jõuame sinna hetkeni, kus reaalsuses tuleb meil korraldada kõik ühe ainsa ja erilise päeva nimel.


Tunnistan, olen üsna kapriisne naine ja ei lepi vähesega. Pulmad on minu jaoks väga eriline sündmus, kus särad ainult sina ja tahad seda päeva mäletada nagu muinasjutus printsessi. Tahaksin olla puhvis kleidis ja selle saba meetreid pikk. Unistan olemaks jalutamas rahvast täis kirikus, kus mees isegi ei suuda sind vaadates õnnepisaraid ära hoida. Tõotusi, mis jäävad igavesti südamesse. Sõrmus mis jääb alatiseks sinu sõrme. Kaunistatud pulmapeo koht ja selle ümbrus. Kõned mida igaüks soovib või öelda tahab. Meie film suurel ekraanil tõestamaks armastust. Ning sellel ajal, kui pidulised tähistavad, lahkume meie mesinädalatele.
Ma olen alati unistanud sellest suurelt ja rohkemgi veel. Muidugi pole ma mõistnud viimasel ajal olevaid traditsioone. Üheks neist on pruudi nägemine kleidis enne altari ette minemist. Alati on räägitud, EI TOHI. See toob halba õnne, kui mees näeb naist pulmakleidis ja minu jaoks ka pole see huvitav. Siis ööbimine, et naine ja mees peaksid enne pulmi ööbima eraldi. Mulle meeldib, teadmatus ja hiljem see üllatus mis tekitab veelgi rohkem seda õnne tunnet.
Kogu see selline soovide nimekiri on nii laialdane ja igal soovil ka oma hind.
Muidugi ei saa endale kalleid pulmi lubada kõik ia tähistavad neid siis väiksemalt kas registreerides või salaja isegi. Minu arvamus lihtsalt registreerimisest või väikses restoranis lõunasöök vaid .... No see ei sobi.
Pulmad on üks kord elus, sa oled noor ja ilus need pildid ja videod kogu see mälestus. Teised oskavad seda mäletada ja kaasa rääkida, ning sa said olla tõeline printsess.
Kahjuks on palju erimeelsusi. Näiteks : kelle jaoks sa need pulmad siiski teed.
Sina kaotad suure summa raha ja pulmalised unustavad äragi selle peo.
Ka väikesed pulmad on ilusad ja meeldejäävad.

Kuidas on aga sinu arvamus või mida sina sooviksid ühest ainsast päevast elus?
Sildid: , ,