You Look DISGUSTING!

Kuna praeguseks on niipalju tehtud juttu loomulikust ilust ja meeletust kogusest meigist näos , leidsin ma peale ühte videot vaadates ,et on millest siis blogida.

Vahet ei ole kas sul on peal see rõhutatud ilu mida sa tundide kaupa peelgi ees nagu kunstnik pintsliga vehid. Isegi kui sa tunned iseennast hästi ei olda mitte kunagi siin elus sinu hästi olemisega nõus. Sinu nägu on sinu omapära! Kui me kuulame teisi rohkem ,kui ennast .. ma ei tea mis meist küll niimoodi järgi jääks.
Kohustus pole olla loomulik ,kui see sind ebakindlaks teeb. Meil on niipalju valiku võimalusi end ilusaks tehes , piiriks saab olla ainult sinu rahakott. Naturaalsus ei ole sile , punnideta , sünnimärkideta, armideta ja  tumedate silmaalusteta. See ei ole see ,et me paneme endale natuke puudrit ,et peita enda punast näolappi ja ummistada poore.
NATURAALSUS on see ,kui sa julged olla maailma ees ilma ühegi abivahendita näol mis kataks sinu tõelist ilu. Keegi pole öelnud ,et see teistele peab meeldima.  Keegi pole sundinud sind ,et sa meeldiksid teistele.
Negatiivsus teeb haiget ,kuid kelle jaoks sina oma nägu mitmekilose kreemi alla katad?
Mehe ? 
Iseenda? 
Sõbranna?
Maailma

Kedagi ei tee see paremaks... ega õnnelikumaks ,kui ainult SINU ENDA.

Minu jutt ei ole sind muuta naturaalseks vaid mõelda sellele kuidas soovid sa oma näonahka näha mitme või enam aasta pärast ilma igasuguste abivahenditeta.
Ükski SOS - kreem ei võta sinu näost ära probleeme mida on teinud sinuga maailm või meigid. 
Sinu nägu vajab puhkust mitte ainult öösel magades !

Ole ilus ainult iseenda jaoks , sest teiste kommentaarid ei muuda sind ei ilusamaks ega koledamaks.Sildid: , ,