Noore ema raadioblogi
Milline hommikuinimene oled sina seda ma ei tea ,kuid oskan lisada ,et mina unekotina tahaksin kuulata mõnikord lihtsalt teisi rääkimas. 
Ma ei saa küll osa kõikidest Maris Järva nädala seikadest aga sattudes kuulama teda meenuvad ka endal sarnased olukorrad lapsega. 
Lapse magama panek oli alati üks müsteerium ,et no ma ju teen kõik aga sa ikka vaatad minule otsa oma suurte silmadega kell 3 öösel. Kuidas sai lõpuks normaalselt magada ja kuidas ma võrdlesin end eluga enne ja nüüd koos lapsega. Lasteaia mured ,nagu kel neid probleeme ei oleks.
Õnneks väikelinnas pole see mure nii suur ,et sa nüüd üldse omale kohta ei saa.
Lapsega koos olles sain ma oma elule rutiini ja oskasin arvestada temaga.

Skyplussi kuulan ma ka muidu hommikuti rohkem ja põhjus on nagu ilmselge.. lobisevad hommikuinimesed on minu teema. Ise ma võin olla küll üks päris unimüts aga ma väga naudin seda olukorda kui ma ei pea tõusma üksinda ja tean ,et kõik ärkavad minuga.
Kunagi nagu ei räägitud väga kuidas on tunne olla ema ja mismoodi ikka sa saad teha neid asju naa ja kas nüüd oledki elulõpuni kinni jne.
Praegu on õnneks see nagu muutunud ,et kui sa pole veel lapsevanemaks saanudki, tead sa juba kõiki asju nagu oleksid juba kõike kogenud. Mina leian ,et see on positiivne. Kõigeks peadki lapsevanemana valmis olema... ,sest lapsed oskavad ikka igasugu veidrusi sinu jaoks välja leiutada. :)


Tere hommikust hommikuinimesed! 

Sildid: , ,