WEEKENDi jutt.6-8 Toimub siis Pärnus see ÜLIKÕVA üritus millest räägitakse söögi alla söögi peale. Küll siis õhtul reporteris ja tööle sõites autost. Soovitavalt tulge bussiga või rongiga mitte autoga ,sest lihtsalt ei ole kohti. Hotellid välja müüdud , kellegi kodudes toad välja üüritud.
Ja siis lõpuks see kolme päeva pileti hind mis paneb sinu kurgu kriipima. Lisame siis sinna selle ,et sa pead ju kuidagi seal ööbima ka , sööma ja hiljem veel kodu ka saama. Unustasin põhiasja veel lisada.. joogiputkad on samuti ülimalt olulised + NÄNNID.

Ma tean kuidas ma kõlan ja siit tuleb mulle vastu : HALLOO! ära virise see pole kohustuslik ja need esinejad on siin kõik kohal just selle ürituse pärast!

Tegime natuke selle üle kodus negatiivset nalja ka : Kui sul pole kuskile raha panna siis mine Weekendile ja kui sellest jääb veel väheks siis on võimalus sul seal sees raha hakkama panna ja no kui sellest ka veel väheks jääb , kuluta raha hotellidele samuti. Lõpuks oleks targem veel minna puhkusereisile ja veel paar üritust otsa lisada.
True that, ma siin püüan siiski omale midagi kodu moodi soetada mis ei kao kuskile minu elust ära peale soetamist ja millest ma saan niikaua rõõmu tunda kui tahan.  Ja kes teab millal veel see sama üritus tagasi ilmub meie Eestisse. Küllap siis on teised mõtted ja julgen oma raha kulutada rohkem.
Siiski weekendi fännidele lisan siia ühe video:


Sildid: , ,