Sellepärast viiaksegi esimesel kohtingul naine ujuma mitte restorani! - ''ilusate meeste jutt''Päris paljud on ilmselt tähele pannud meeste suust sellist lauset ,kes näevad ära mukitud naisterahvast tohutult ilusana ja esimene mõte mis pähe on tulnud härradel : ,,Mille pärast on vaja valetada meestele näkku!''

Mind isiklikult häirib selliste meeste arvamus. Kas need mehed on ka ilusad ,kes sedasi naistest arvavad? Sorry aga ma ei ole nii kindel.
Sa ei saa arvata ,et kõik naised on ilma meigita just kui kreeka jumalannad. No ei ole ja ei saagi nõuda perfektsust. Isegi supermodellid pole päriselt seda nägu mis nad pildistades peegeldavad.
Ja mees kes avaldab arvamust mõne naise välimuse osas... see on väga loll mees ütleks ma.
Sellisel juhul jääb see mees ilma naiseta ,sest supermodelli pole olemas. Juhul ,kui kunagi ei teki võimalust naistel meik näkku kleepida eluks ajaks.
Naine ,kes oskab meikida end ilusaks ja teab täpselt kuidas rõhutada oma näojooni on osav võib öelda ,et ilmselt on kunst ka tema käe sees. :)
Ei saa süüdistada teda valetamises , sest meik on enesekindlus ja võib öelda ka rahuldus (lohutus). 
Tark mees teab ,et naine kellest ta hoolib ja armastab ei lähtu ainult tema välisest ilust. Lepib kõigi miinuste ja plussidega ,sest see naine on tema maailm.

Selle kõige kirjeldamiseks on vaja enamat ,kui sõnu..
See video on natuke teise vaatenurga alt.. siiski on kõik seotud armastusega.
Ei loe välimus.. loeb tunne.

Sildid: , , ,