Millal saab tüdrukust naine ja mehest mees?Öeldakse, et vanusega me muutume iseenesest.
Vanuse jutt ei loe enam miks? 30-ndates naine arvas samuti, et nüüd võiks olla käes see hetk, kui ma ärkan järgmise päeva hommikul ülesse ja tunnen, et nüüd ongi nii. Kannan siidilist öökleiti, kaunist pesu ja haaran suitsu, mis teeb mind veel enam täiskasvanulikumaks. Miski on siiski pildil vale, seda ei ole toimunud ja tunne ei ole samuti sama. Naiseks saamine ei tähenda menstruatsiooni algust või süütuse kaotust ega ka kolimist. Tüdrukust naiseks saamiseni on tegelikult väga õhkõrn niit mis sinna vahele jääb, siin tulevad mõned vihjed mis selgitab, et sa oled ületanud selle silla, ning sinust on saanud või saamas naine.

 1. KOOGID JA PIZZA töö juures- Õige naine hoolib oma välimusest, ning lõunast. Kiire aeg nõuab head toitu.
 2. AKNE- Sinu vannitoa kapis peitub palju igasuguseid kreemitotsikuid, mis hoiavad ära sinu vananemist ja vistrikke.
 3. Ekstra kaardid ja kingitused- Sul on igaks juhuks kodus varuks juba mõned sünnipäevakaardid või küünlad, kindlasti ka kingikotid.
 4. RIIETUS- See on ju ühe naise kõige väärtuslikum osa. Sinu mõte ei kuulu enam kokku teatud riidepoodidega. Mõmmi nägudega kampsunid jäävad minevikku ja sind tõmbavad nüüd kleidid või ilus pükskostüüm.
 5. VEIN- Sa armastad veini juua? Hakkab tulema tasakesi, sest sa tunned õhtul kohe vajadust joosta sinna suunas. Mõni õhtu on erilisem.
 6. BLOGIMINE või Tähelepanu? - Sa tunned, et sa oled millestki välja kasvanud ja see osa ei kuulu enam sinule. Sinu mõttes on hoopis midagi teist ja väärtuslikumat.
 7. Baarid ja klubid- Reede õhtud saavad vahetatud ümber koduse sooja teki alla ja kakao tass koos imearmsa lemmikloomaga sinu kaisus.
 8. Kodu ja ajakirjad- Sa külastad rohkem mööblipoode, mõtled mida teha paremini või mida aeda istutada. Loed sellega kaasnevaid ajakirju, et rohkem veel omada teadmisi selles valdkonnas.
 9. Muusikavideod- Sind ei huvita enam nende nägemine, kuulad seda mis raadiost tuleb ja vahel meeldib sulle vajutada elmarile, et kuulda neid vanema ajastusega laule.
 10. Riiete korrashoid- Sa oled viitsinud hakata triikima, ning nägema oma riidekapi sisu. Pluuside voltimine ja linade sirge olek on sulle oluline.
 11. Käekott- Noore naisena sa ei pidanudki seda nii vajalikuks, nüüd on sul seal terve elu.
  Igaks juhuks kannad sa kotis veel ka peavalu tablette või beebipille. Kindlasti kondoomid, suuvärskendi, lõhn, huulepulk, puuder, tampoonid või 2 sidet.
 12. Karvaeemaldus- Tunned, et viimasel ajal sa pead tihedamini eemaldama karvu mitte ainult piinlikust tsoonist vaid ka näos tahavad kulmu karvad sind muuta jungli jane-iks.
 13. Ta märkas mind! - Sa hindad veel enam ootamatut tähelepanu meesterahva poolt. See ei mõju tavapärase komplimendina, vaid seal juures ei pea sa end ise vanemaks. Tema märkas ju sind järelikult oled sa väga kutsuv.
 14. Püksid? - Sa oled hakanud kandma julgemalt erinevate materjalidega pükse. Sind ei häiri see, kui teksade asemel on sul jalas hoopis retuusid. Või kitsas teksas saab valitud hoopis laiema sääre vastu.
 15. RASEDUS- Sul on suur soov lapsi saada ja peret luua, lisaks on sinu vanemad õnnelikud kuuldes seda uudist.
Meeste osa on aga pisut keerukam, nende käitumine ja meheks saamise osa on aega nõudev ja nagu alati on suur mõjuvõim naistel.

 1. Ehita enesekindlust - Poistele meeldib, kui sa ütled neile, et sa oled mul juba suur mees.
 2. Too neile näide - Lihtne on öelda, et oled mees aga too neile ka tõeline näide. Poiss peab ise ka uskuma oma mehelikkust.
 3. Räägi temast- Mehele meeldib, kui teda ülistatakse olemast mees. Tema head küljed ja nendest rääkimine mõjub kui sulav šhokolaad.
 4. Seleta seda talle- Räägi, kui oluline roll on temal selles perekonnas või mis mõju on temal sinule. Kui väärtuslik on tema osa sinu kõrval.
 5. Lase tal õppida - Ukse avamine, raha kokku hoidmine, naistesse suhtumine respektina jne.
Kõik võtab aega aga kui tunne on õige siis kõik läheb nii nagu peab.

Sildid: , ,