2014 jõulud vs 2015 jõulud


Jõulueelsest meeleolust on kuidagi raske rääkida, kui aknast välja vaadata. Mõttes üks küsimus:,,Kas sellel aastal näeme lund?'' Praeguse jõulu meeleolu olen saanud tubastes tingimustes küünla valguse ja teisalt maitse elamuse on minule edasi andnud Jänksi piparkoogi maitselised kohukesed.
Need on tõeliselt imehead!
Neid koju ostame siis on tavaliselt seis selline, et KES EES SEE MEES! :D
Muideks eelmisel jõuludel tegime meie esimest korda piparkooke oma esimeses üürikorteris.
Sellel aastal on plaanis jätkata seda rituaali koos köögis. Kuna eelmisel aastal veel tegelikult ei olnud ka lund, nimetagem seda siis ,,mustad jõulud'' - tundub mulle, et sellel korral kordame.
Meie ostsime 2014 aastal endale isiklikult siis valge kuuse, mille järel ka minu ema kohe valge kuuse soetas :D. Mõte oli ilmselt üks meil.
Valge kuusk ootab lahti võtmist rõdul ja peesitab päikse käes ka suvel, seega uut kuuske me ostma ei hakka. Küll tekkis mõte lisada sinna mõningaid jõulu vidinaid juurde. Kaunistades kuuske unustasin täiesti ära selle, et tagumine külg jäi kuusel sõna otseses mõttes paljaks :D.
Teine rituaal oli see, et kõigil oli MUST BE kanda jõulu meeleoluseid kampsuneid. Meiegi ostsime pojale ühe vahva kampsuni ja meiegi saime kampsunid, küll mitte nii vahvad nagu Dannukal seljas oli. Otsisin ka eelmise aasta jõulu meeleolu pildid ülesse ja riputan need siia.
Nii tekkis kohe tunduvalt rohkem seda jõulu tunnet :).


Karude loosi lõpu kuupäevaks  27. NOVEMBER! :) Parimat loosiõnne!http://marleenleppik.blogspot.com.ee/2015/11/mind-leiab-nuud-ka.html -Ootan kommentaare siia alla :). 

Sildid: , , , , , ,