Kui vale on elada hirmus ja mõelda noorelt oma tulevikule


NB! - Kõik mis siit kirjast tuleb mitte võtta südamesse või alustada argumenti seoses teemal kui õigesti või valesti arvan mina või kuidas on kõik see õigem need sõnad ritta seada. Mida teab meedia, keda rahastab keegi kolmas ja kui kindlasti jõuab kõik meieni või üldse ei jõua.  Jätan oma arvamuse lihtsalt kui mõtte pilvena siia ja ma ei soovi alustada kellegi õigeks mõistmise või vale arvamisega. 

Alustan sellega, et kuupäev 13.11.15 on nüüdseks surmani meil meeles. Kahjuks ei saa ma nõustuda ütlustega, et :,,Seda ei oleks juhtunud või et see juhtus tänu rahastustele jne.''
Olgem ausad selliseid terrori rünnakuid meie läheduses ei ole toimunud ja see on ebareaalne, et see üldse toimus. Tegelikult samas ka ei ole, sest me ise ju lasime riikidesse laiali ''lõvisid'', et neid siin nii öelda kodustada ja ära muretse kallis naaber, see lõvi ei söö sind ära. Proovi järgi ja tassi endale üks loomaaia lõvi koju, jääd ellu? Mina ei ole usaldanud neid tõmmusid kunagi ja ei loe mulle see tõestamine, et näed 1-2 neist on tublid ja korralikud, kui kolmas haarab selja tagant AK-47 ja laseb maha ka enda semud. Uudiseid lugedes ma olin kindel, et selle plaanitud mõrva taga peitus ka pagulane. Mis nüüd siis järgmiseks? Pariisi on ähvardatud veel ja nad ei jää oma plaanidega vaikseks. Meie aina laseme neid hulle siia juurde ja siis täname keda? Süüdistame keda? ÕIGUSTAME NEID?
Keda me neist õigustada saame, kumb Muhamed sinu arvates see hea tahtlik on ja kristlikuks hakkab? Või loobub sellest, et naised on nende riigis l*bud ja kus on see suurem kivi või relv, et olla Allah-i kummardaja. Isegi nende endi lastele on tehtud ajupesu sünnist saadik, neid harjutatakse olema lõvid puuris ja tapma reaalselt inimesi. Delfi kommenteerija kirjutab enda nähtu põhjal oma arvamuse. Mida me siin õieti arvame?!?! Mida me üldse jahume sellest kõigest, kui see ei päästa kedagi või ei muuda olematuks sissetungijate numbreid. Hirm ei ole mitte ainult sinul, vaid ka sinu lapsel. See on ebanormaalne, kui inimesed kirjutavad, et nad söövad hirmust tablette ja ei julge isegi kodust välja astuda mõttega, et nad ehk kunagi enam kodu ei jõua. Sa ei tea kas sa kaod kuskile ära või sured teatris. Miks peab noor inimene mõtlema sellise lolluse peale või üldse elama sellises paganama hirmus. Mis maailm see selline on kus inimese mõistus on veel lollim, kui loomal endal?
,,Mille järgi me siis elama peaksime?''- Küsivad kõik värisedes.  Vanga ennustuste, uudiste, selgeltnägijate, riigipea twitteri nähtul või delfi kommenteerijate näol?
Mitte keegi ei tea mitte midagi. Mitte keegi ei ole targem, et öelda mis nüüd järgmiseks.
Mitte keegi ei saa päästa meid sellisest situatsioonist, kus oleme hetkel ja nüüd. Me saame ainult loota ja mõelda, et ehk ei tule järgmisi terrori rünnakuid. Ehk need hullud lasevad end üksteist maha.
Miks inimesed vahetasid oma profiilipildid ümber pariisi lipuvärvidesse?
Kaastunde avaldusest ja suurest hirmust. Pariisi pindala on 105,4 km² , seal elab kokku inimesi 2 240 621 ( aastast 2012). Võrdle seda suurust nüüd meie pisikese eestiga. LOOMULIKULT MEIL ON HIRM! Kuskil vaatasin videot, kus on pildid ISIS-e liikmetest relvadega ja teisalt põgenik koolikoti ja tavalise inimese riietusega, nende dokumente on ju võimatu jälgida, kui nad isegi ei tea mis nende õige nimi, vanus ja elukoht on.  Vale on kiskuda oma vahel mille eest või mille pärast. ,,Ennist kartsime venelasi, nüüdseks on hirm sõna otseses mõttes hullude ees!''
Mida sa teed hiljem, kui kogu maailm jookseb turvalisse paika, mida enam pole? Ütled oma sõbrale läbi facebooki, et anna andeks, olin liiga skeptiline selles osas. Me näeme neid asju telekast veel hetkel aga kuniks toimub see pauk meie akna all ei ole enam sõnu vaid lõplik vaikus.
SÜDAMEST LOODAN, et kõik see on halb uni ja ükski ennustus või arvamus ei lähe täide.

VIDEO: 
Oleme südames teiega Pariis. 

Kui sinul on midagi öelda veel selle kõige osas ja tahaksid miskit lisada minu segasesse kirjutamisse mis mind valdas sellel hetkel, siis ära jäta neid lausumata. Seda ei saanud kirjutada ilma emotsioonideta. PRAY FOR PARIS!


Sildid: , , , , , ,