Oledki rase jah?

,,Räägi välja, oledki rase jah?''

Minuni on jõudnud mitmeid kordi selliseid kuulujutte või keegi on otse küsinud, et räägi nüüd kas nii ongi.
Ei mu kallid sõbrannad, tuttavad või lihtsalt lobisejad. Ma ei ole kohe kindlasti rase, ma olen lihtsalt paksuke. :D

Mu lemmik toit on pasta mõnusa vahukoore kastme ja päikesekuivatatud tomatitega. Tihti mu laiskus on viinud meid mäki kupongide näol Drive-in Mc Donalds-isse. Ma armastan süüa magusat meeletult!
Mu lemmikud saiad on ''Banaani unistus''- pooleldi sulatatud shokolaadiga kaetult. Shokolaadi jäätist limpsida oma lemmiksarja ajal. Teisalt väga magusaid pannkooke või putrusid valmistada. Kaaslase osas olen ma teinud ilmselt õige valiku, sest temale maitsevad samuti tohutult magusad pudrud ja koogid. Kuid nende tagajärjed vist ilmselt on oma tõestuse juba ilmutanud küsijate või uudistajate näol. Ma lohutasin end sellega, et küll on hea ei öelda sulle, et oled paks vaid hoopis kena rase (muigan oma ette).

Teie õnneks või kahjuks aga pean tekitama pettumuse, et seda raseduse kõhtu mul ei ole. Ma ei plaani lapsi ei praegu ega hetkel ka tulevikus. Miks? Mitte, et ma seda kardaks või või ei tahaks, üks poisiklutt mul juba tegelikult ju on. Ma tahan veel elada, reisida ja teha neid asju mis mind päris ära ei kodustaks. Dannu kasvab hoogsalt ja varsti on juba suur mees, kuid uue lapse saamisel peaks olema uus algus ja seda tuleb teha juba õigesti. Nii nagu kord ja kohus ette näeb, ning lastel omad toad.
Vot sellised lood! :)

Kuid kui rääkida lastest ja nende tubade kujundusest siis riputan teile siia mõned pildid mis innustavad teid ja soovivad oma kallile pisi tibule uut toa kujundust.Endalgi tekkis tuhin, et teeks nii ja teeks naa Dannule, kui oleks selline vaba ruum kuskilt võtta. Mida ma kõike ära ei teeks! :)
Ja kellel on lapseootus või pisibeebi siis siit saate oma tuhina kätte, mis ja kuidas tahaks veel lapsele tuppa. Muidugi on minu lemmikud ka nimetähed seinal.
Ideid on palju kallid emmed! :)
Lisasin siia ka miskit uut juurde. Kui sa ei ole jõudnud jälgida minu blogi siis pildile klikkides on sinul see võimalus leida see koht, kus sa saad jälgida mind :).
Teine on Bloglovin, mille ma suure pusimise peale sain endal vist korda :D .

Sildid: , , , , ,