Küntud põld MAGAMISTOAS ja autoremondilukksepp mu kingakarbi all


Kiusatus võttis võimust ja me tõime oma kuuse rõdult tuppa!
Ehtisime ära ja nüüd on ilmselt meie pere lemmikum tuba elutuba. Mulle ei meeldinud meie omaniku rohelised kardinad ja otsustasime need maha võtta. Kiirustasin poodi veel viimaseid pärleid otsima, mis kuusele lisaks mõeldud oli osta ja märkasin seal ''Anna'' nimelisi tavalisi kardinaid. Praegu jõulude ajal on igal pool soodushinnad ja meiegi saime endale elutuppa uuema aja kardinad.
Ega siis tuhin ei saanud ju lõppeda! Tekkis mõte teha täielik ümberkujundus magamistoas. Asi kiskus nii hulluks, et kell muud kui kukkus aga meie hullud surume kriiksuvat kappi ja laps küsib:,, Ega me veel magama ei lähe, onju?''
Me elus ei arvanud, et ühe kapi liigutamine nii hullumoodi kaua aega võtab ja mida need naabrid küll arvavad, et me öösiti toimetame. Kohutav kriiksuv kapp teisel pool seina, jah meil on papist seinad.
Selle aja sees suutsime selle kapi magamistoa ette näod punased peas nihutada mingi ime läbi, mis tõttu me enam toast hetkeks välja ei pääsenud. Hiljem suutsime ta edasi kuidagi nihutada nii, et uksepragu oli täpselt Dannu jaoks. Kapp teises toa seinas kenasti ainult, et toa nurka enam nii lihtsalt ei nihutanud. Mõtlesin oma targa nipiga, et kui me tahame ükskord asjad paika saada siis lihtsam on pista mingi tekk alla ja libistada omale kohale. Kõik toimis!
Ainult, et me tõmbasime alt meie toa õige vaiba ära mida kohe kuidagi sinna alla ei surunud. Magamistuba nägi välja nagu küntud põld. :D Kõik need ilusad sõnad tahtsid suust välja tulla ja mehe arvates on mul geniaalsed mõtted (e. ei ole geniaalsed, kuigi ta alati kuulab mind). Lõpuks me andsime alla ja kõndisime oma ''küntud põllu'' peal ja nagu kilplased kõik need asjad mis kapis olid sai laotud ühest toa nurgast teise nurka ja nii vist edasi tagasi 10 korda. Ronisime koridoris oma kappide vahelt läbi, nagu oleks see olnud laburünt. Keerasime kõik kerra ja magasime oma pöörases toas. Ootasin õhtut ja tõstsin jälle kõik asjad voodile tagasi. Dannu lemmik tegevus oli sinna asjade sisse istuda ja sinna peitu minna või emme kleidid visata voodi taha. Mõned korrad mängis ta autoremondilukkseppa minu kingakarbi all. :D
Üks pilt sellest hullusest! :D
Saatsin pildi vanaemale, kui ta küsis millega me kodus parasjagu tegeleme.
Vastus oli:,, Hullusega!'' :D

Sildid: , , , ,