Mis on sinu lemmik hommikusöök või räägime hoopis hommikutest?


Viimasel ajal on tegelikult küll ja küll neid tervislikke valikuid, ning igal nurgal räägitakse mis on õige.
Kuna mina nii piirides kinni ei ole siis ma räägin parem sellest mis on hea! :)
Viimase aja lemmikuteks on saanud Farmi jogurti smuutid! VAU kui hea!
Ma olen viimasel ajal nagu multitaskingu peal, seega mul ei ole tihti aega istuda laua taha ja vorpida võileibu või keeta putru. Ma tõusen ülesse ja ringutan, ning joon mõne lonksu vett. Vahetan riided ära, et trenni teha ja 15 või 30 minutiline trenn on minu üks nüüdseks MUST  BE!
Peale seda pessu, vesi keema ( viimasel ajal pole isegi jõudnud kohvi väga hommikuks juua).
Siis last äratama :) kõditamiste ja kaisutamistega saame me voodist püsti. (Kiirel korral ma haaran ta sülle ja viin ruttu kraanikausi juurde, et hakkaks hambapesu).
Seni kuni tema hambaid peseb ruttan ma tema riideid diivanile laduma ja uurima kas hambad, nägu on pestud. Sellel hetkel kui temagi riidesse paneb, lähen ka mina riietuma. ( Ehk siis kes kiirem see võidab!) Pärast riietumist kui on aega.. ütlen juurde kui on sest siis panen natuke multikaid hommikuti. Ise hakkan kohvi jooma ja siis ongi minek. Külmkapist haaran seda mida saan ja juhul kui nüüd tõesti ausalt on seal peale pesu ka aega siis ma olen valmisputrusid teinud ja külmkapist marjad ,ning pisut mett peale valanud. Kuid parem variant on tõesti ruttamisega kiire kohvi toas, autos Farmi jogurtismuuti või teisalt üks PAI smuuti ja hommik võib alata!Muideks! Kes on käinud vaatamas juba kinos ''BAD MOMS'', mind juba suudeti võrrelda Mila'ga.
Sest ma pidavat ka igale poole jooksma ja hilinema. Jep that's right..., ma olengi ka üks krooniline kiirustaja + hilineja.

Ja muidugi ka mitte ideaalne ema, kes on nõus sellega siis see film ootab sind vaatama!
Ei ole olemas ideaalseid emasid.

Ja kes ei ole filmist miskit veel kuulnud/näinud,
siis siin on sulle treiler ka :)


KAS SINA OLED KA ÜKS  ''BAD MOM?'' Krooniline hilineja või pidev kiirustaja?


Sildid: , ,