Esimesena 7plussi omanik ja peast hall.

Pilt illustreeriv :D

Vau! Väljas on küll puhta sügis aga nähes kõikjal otsimas kinke tekitab küll mõnusa jõulumeeleolu.
Mina sain aga uue ja ilusa telefoni üllatuseks! 😊

Meil oli küll vahepeal jutuks see telefoni teema. Kuna mul endal oli täiesti tavaline Iphone 6 (ei mingit S,XL jne suurust 😁), ütleks sedasi et see on esimene kõige suurem telefon ja kindlasti ka hinnalisem. Telefoni oma käte vahel hoides oleks küll pisara poetanud aga ripsmetehnikud teavad, ei mingit nuttu 24H. Ütleme nii, et nüüdseks olen olnud kasutaja nädalake ja ma olen väga rahul!
Jah olin algul pettunud selle värvivaliku tõttu aga praeguseks see ei häiri mind, et just seda roosat tooni ei ole. Pealegi on mul nii või naa plaanis korpus ümber panna.
Ja siit tuleb üks humoorikas osa 😆!
Me saime endale kuuse, ning jälle kust mujalt kui Lasnamäelt! Lihtsalt ma ei tea kuidas see võimalik on, et sa lähed ikka muuseas sinna kus sa kunagi koguaeg käisid ja voilaa seal see kuuseke ootas.
Nüüd on 2m kõrge ja valge kuusk, just nii nagu plaanitud.
Tellisin omale ka ülimalt kena veinipunase kleidi mis sobib väga kingadega. Lisaks kõigele vahetasin jälle juuksevärvi! Miks, küsite? No iga 2 nädala tagant ei jaksa mitte keegi käija koguaeg värvimas juukseid, kui aus olla. Nüüd olen taaskord hallis toonis, ehk juure osa on tumedam hall.
Sellel nädalal on palju ees ja ootan juba põnevil 23-ndat.

Sildid: , , , ,