Perekond voodihaigeidPean tunnistama, et viimasel ajal ei lähe midagi paremaks seoses väsimuse, kümatunde ja kellaaegadest kinni pidamistega. Jah lapsel on reeglid paigas ja kalender, kuid ise teed kõik ristivastupidi. Olgem ausad ilma kohvita minul luugid lahti ei tõuse.
Oleks tegu siis sellise probleemiga, et see on alguse saanud nüüd. See uni on kimbutanud mind juba noorest east. Mäletan selgelt isegi seda kuidas vanaema arvas, et mul on ilmselt juba midagi viga. Laps magab totaalselt õhtul kella 17.00-ni välja jutti ja see ei ole okei.
Noh mis sa teed kui uni on magus, kohe vaata nii magus, et lausa 17.00-ni vedas välja.
Ei ole miskit ajaga muutunud, harva on seda unetust või vara tõusmist ilma äratuseta. Ikka pigem kuuldes viskad snoozi näpuga peale ja loodad, et mitte keegi ei taha sinust midagi terve igaviku ja voodi on su elu armastus. Vot ja siis tuleb mingi telefonikõne (MUSI) :,, Noh, üleval?''
Mina:,, mmmmm.....ee jah!''
Imestan üldse, et ta nii leplik on sest meie elu esimese kohtumise temaga ma oleks ka sõna otseses mõttes maha maganud.
   

Eluaegne vitamiini puudus või lootusetu voodihaige, eks seda näitab vist aeg.
Kuidas on muidu teiega? Kas teete ka mingeid organiseeritud päevikuid ja sätite omale kellaajaliselt magama mineku aja. Ma nagu vaikselt kohaneksin ''elu elamisega'', jah täpselt nii naljakalt kõlab see ka minule. Testisime hiljuti järgi ostukorvi nippi nädalas 50€, sest meie olime ka suured poeskäijad nädalasees ja see on siis esimene nädal meil. Olgem ausad toitu on aga vot piim meie kapis kaua ei püsi. Üldiselt läheb juba hommikuti mehel pudrule 200ml piima, niiet teadagi kuhu kaovad piimapakid. Vahelduseks ikka närisin mõtet, et peaks selle Orgu toitumiskava proovima, ehk muudaks liigutamine mind erksamaks või tõesti olen ma lootusetu juhtum.
Südamest loodan, et ma jõule maha ei maga. Vähe sellest, et väljas on jõulud värisen mina toas (30 kraadi sooja) nii mis hirmus. Ausõna juba voodisse lähen sokid jalas, dressid seljas, ning pleed tekk ümber. Lisaks haaran veel tavalise teki ja siis teen selliseid vinguvalt kräunuvat kassi häält mehele, et jumal palun pööra siia ja anna sooja.
Jälle minu probleem, et ma ei saa talve üle elatud.
Teine tore probleem on see, et ma ärkan siis on kell 7.36. Laps läheb lasteaeda kella 8.30-ks, äkki on kell 10.00 ja Mees tuleb korraks lõunale. Järsku ma vaatan kella ja mõtlen, et püha jumal kell on 13.00 ja ma peaks midagi tegema. Kell saab 14.30 ja ma ikka veel mõtlen, et peaks liigutama ennast.
Järsku on kell 17.15, ning on aeg lapsele järele minna. Sööme kusagil 18.00, natuke toimetame ja ops.. ongi 20.30 hambapesu dannukal. Praegu vaatan taas kella ja 23.50 nagu aamen kirikus igal õhtul ma olelen diivanil ja tunnen, et nii palju oleks vaja teha aga mina pole jõudnud teha mitte muffigi.
See päevake on versioonist siis kui mul on vaba päev ja ma luban teha omaarust koduseid toimetusi.
Noh jah.. sellised lubadused.

Sildid: , , , ,