2016 hilinenud jõulupostitus

 Meie jõulud olid üsna kiired. Alustuseks jõulupidu sõbrannade ja mehega, mis kestis varajaste hommikutundideni. Me olime just kui ajas tagasi 2000 aastas. Ei mingeid fbooke, telefone ega tänapäeva. Vana ja mälestusi täis Aula, ning palju kokku tulnud oma küla rahvast.
Tegelikult olen ma täiesti maha jäänud nende postitamistega, sest no ei ole aega. Lihtsalt metsikult lendab see kõik meie jaoks. Dannukas sai omale jõuludeks oma ihaldatud legosid ( üks versioon laevast, teine tuletõrje komplekt). Siis mingi versioon Roller Boxist (plastiliini vormimise komplekt). Lennukite rada koos ägedate lennukitega, Angry Birdsi mängukomplekt ja ralliauto 😜.
Mina sain omale iphone 7 Plussi juba vara-vara ja mehele jäin ma suuresti võlgu. Tegelikult ootab teda ees veel sellel aastal autokool mida ta tuhinaga ootab ja siis saan lõpuks ka mina kõrval istmel nohiseda. Selle aasta jõulud meie peres pisut erinesid sedavõrd, et olid külas ka sugulased ja sel korral olime hoopis Tartus. Viimasel hetkel sain endale ülikauni punase kleidi mille Raiko kuskilt leidis ja oma silmaga välja valis.  Ütleme nii, et meile meeldis selline väike vaheldus jõuludel.
Tartu jõulud vol. II

Sildid: , , , ,