STOP sotsiaalmeedia!Tunnistan, et vahest elu väsitab mind. Ma ei tea tunnet olla väga-väga vajatud sotsiaalmeedia poolt aga kohati arvan, et vahest tahaks öelda STOP teeme pausi! Ehk on see tingitud muust melust enda ümber, teisalt hirm negatiivsuse ees mis tegelikult kõige selle pealiskihi all pesitseb.
Muidugi ma hindan väga neid kellel on see oskus pidada piiri ja nad tõepoolest ei visku 24/7 meediasse. Muideks olen ka täheldanud, et see kogu pinge ajapikku koguneb järjest õlgadele ja sa lihtsalt tahadki karjuda kõigele, et sul on tarvis hingamiseks ruumi.

Olgem ausad ajaga pole ainult facebook vaid kõik muu ka mis vajab teavitust, pilte ja infokilde sinust endast. Seda mitte korra päevas vaid ikka päris tihti.


Ma saan aru kes on youtuberid,blogijad, live-itajad, instagrammijad ja muidu meediahundid on tegelikult tahest tahtmata olukordades, et jooksevad pea laiali otsas igas suunas, sest alati midagi oodatakse ja ootus on iga korraga aina suurem. Lihtsalt tavaline päevake sinust endast ei tõmba kedagi vaatama, vaid sa pead olema tegevuses. See on ka põhjus miks mina ei ole peale surunud endale rõhku näiteks blogida ainult reedeti. Heaküll esimesed 1-2 reedet on täiesti ehk sisukad ja huvitavad postitused. Järgmised korrad muutuvad postitused kas lühemaks või täiesti tegelikult ühe lauseliseks, kohati see mõte mida kirjutatakse jääb üheks aga ühe pika joruna. On sellel siis mingi mõte? Mina tahan ju ise ka anda huvitavamaid teemasid, mis on ka mulle huvitavad.
Järgmiseks on need üritused ja pluss sünnipäevad. Keegi kutsub sind privaatsetele üritustele, teine lihtsalt kuhugi ja 10-l inimesel on just täna sünnipäev. Väga kergesti solvutakse kui sa ei anna märku just läbi Facebooki, et kas sa oled tulija või kus mu õnnitlus jäi.
Olgem ausad, kui neid teavitusi ei tuleks mul poleks õrna aimugi sinu sünnipäevast. Facebook on täis nii meeletult palju rahvast ja ma tõepoolest ei ole õhin jälgija. Vahest toimetan muude asjadega ja märkan alles järgmisel päeval, et oh Marisel(nimi suvaline) oli sünnipäev. Sellise asja peale nüüd solvuda... ma ei tea. Muide Ed Sheeran ei saa juba 3-ndat(vist midagi) aastat oma vip üritusele sisse 😀. Aga kõik on ok, ta vähemalt proovib!
Sa ei saa olla inimene, kes tegeleb kõigega, me pole robotid!

Kõiki videosid sa ei näe, sest neid on meeletult palju, instagrammi feed on täis erinevaid pilte olenemata kellaajast ja sa ei jõua neid kõiki ära vaadata. Sest vahepeal tuleb ette sinu päriselu ja see on normaalne.

Sildid: , , ,